TRAMWAJE WARSZAWSKIE
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


TRASY LINII TRAMWAJOWYCH OD 27 WRZEŚNIA 2021r.


Obecnie w Warszawie kursuje 26 linii tramwajowych.


linia trasa częstotliwość
(szczyt/poza szczytem/rano i wieczór // święto/święto rano i wieczór)
1 ANNOPOL - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża - Starzyńskiego - most Gdański - Słomińskiego - Okopowa - Towarowa - pl. Zawiszy - Grójecka - Banacha - BANACHA
(co drugi kurs w szczycie - skrócony po trasie  ANNOPOL - ...- PL. NARUTOWICZA)
4(8)/6(12)/10(20) // 7-8(15)/10(20) min
2 METRO MŁOCINY - Zgrupowania "Kampinos" - most Północny (Skłodowskiej-Curie) - Trasa Mostu Północnego (Skłodowskiej-Curie) - Trakt Nadwiślański - Światowida - WINNICA
(co trzeci kurs w szczycie skrócony po trasie  METRO MŁOCINY - ...- TARCHOMIN KOŚCIELNY)
2-4(4)/6/10 // 7-8/10 min
3 ANNOPOL - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża - 11 Listopada - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - GOCŁAWEK 8/12/20 // 15/20 min
4 WYŚCIGI - Puławska - Marszałkowska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - - Targowa - 11 Listopada - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - Annopol - ŻERAŃ WSCHODNI 8/12/20 // 15/20 min
6
(wagony solo)
METRO MŁOCINY - Zgrupowania "Kampinos" - Marymoncka - Słowackiego - Mickiewicza - Międzyparkowa - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - Jagiellońska - Ratuszowa - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - GOCŁAWEK 8/12/20 // 15/20 min
7 P+R AL. KRAKOWSKA - al. Krakowska - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Targowa - Kijowska - al. Tysiąclecia - Kawęczyńska - KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA 8/12/20 // 15/20 min
9 P+R AL. KRAKOWSKA - al. Krakowska - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - Waszyngtona - Grochowska - GOCŁAWEK
(poza szczytem oraz w święta co drugi kurs skrócony po trasie  OKĘCIE - ...- WIATRACZNA)
4/6(12)/10(20) // 7-8(15)/10(20) min
10 METRO MŁOCINY - Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Reymonta - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - Skierniewicka - Kasprzaka - Prosta - al. Jana Pawła II - Chałubińskgo - al. Niepodległości - Nowowiejska - Marszałkowska - Puławska - WYŚCIGI 8/12/20 // 15/20 min
11 KOŁO - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - - Skierniewicka - Kasprzaka - Prosta - RONDO DASZYŃSKIEGO 8/12/20 // --/-- min
13 CM. WOLSKI - Wolska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Kijowska - al. Tysiąclecia - Kawęczyńska - KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA 8/12/20 // 15/20 min
14
(wagony solo)
BANACHA - Banacha - Grójecka - Filtrowa - Krzywickiego - Nowowiejska - Marszałkowska - Puławska - METRO WILANOWSKA 8/12/20 // 15/20 min
15 MARYMONT-POTOK - Mickiewicza - Andersa - Marszałkowska - Nowowiejska - Krzywickiego - Filtrowa - pl. Narutowicza - Grójecka - al. Krakowska - P+R AL. KRAKOWSKA 8/12/20 // 15/20 min
17 WINNICA - Światowida - Trakt Nadwiślański - Trasa Mostu Północnego (Skłodowskiej-Curie) - most Północny (Skłodowskiej-Curie) - Marymoncka - Słowackiego - Popiełuszki - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - Wołoska - Marynarska - PKP SŁUŻEWIEC

(co drugi kurs w dni wolne - skrócone po trasie  METRO MARYMONT - ...- PKP SŁUŻEWIEC)
8/12/20 // 7-8(15)/10(20) min
18 ŻERAŃ FSO - Jagiellońska> - Starzyńskiego - most Gdański - Słomińskiego - Międzyparkowa - Andersa - Marszałkowska - Puławska - Woronicza - Wołoska - Marynarska - PKP SŁUŻEWIEC 8/12/20 // 15/20 min
20 BOERNEROWO - Kaliskiego - Dywizjonu 303 - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Ratuszowa - Jagiellońska - ŻERAŃ FSO 8/12/20 // 15/20 min
22 PIASKI - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Okopowa - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Grochowska - WIATRACZNA 8/12/20 // 15/20 min
23 NOWE BEMOWO - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - 11 Listopada - Stalowa - Środkowa - Wileńska - Czynszowa - CZYNSZOWA (powrót: Czynszowa - Stalowa ...) 8/12/20 // 15/20 min
24 GOCŁAWEK - Grochowska - Waszyngtona - al. Poniatowskiego - most Poniatowskiego - Aleje Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Towarowa - al. Solidarności - Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich - NOWE BEMOWO 8/12/20 // 15/20 min
25 BANACHA - Banacha - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Targowa - 11 Listopada - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - ANNOPOL 8/12/20 // 15/20 min
26
(trasa zmieniona)
PIASKI - Broniewskiego - al. Reymonta - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - WIATRACZNA 8/12/20 // 15/20 min
27
(wagony solo)
METRO MARYMONT - Słowackiego - Popiełuszki - al. Jana Pawła II - Okopowa - Wolska - CM. WOLSKI 8/12/20 // 15/20 min
28 PIASKI - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - Jagiellońska - Ratuszowa - Targowa - Kijowska - DWORZEC WSCHODNI 8/12/20 // 15/20 min
31 METRO WIERZBNO - Woronicza - Wołoska - Marynarska - PKP SŁUŻEWIEC 6/12/20 // --/-- min
33 METRO MŁOCINY - Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - KIELECKA 4-8/6/10 // 7-8/10 min
35 NOWE BEMOWO - Powstańców Śląskich - Reymonta - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Stawki - Andersa - Marszałkowska - Puławska - WYŚCIGI 8/12/20 // 15/20 min
41
ŻERAŃ WSCHODNI - Annopol - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża - Starzyńskiego - most Gdański - Słomińskiego - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - Wołoska - Marynarska - PKP SŁUŻEWIEC 8/12/20 // --/-- min


   


  ROZKŁADY   (STRONA ZTM)  


27.09.2021 NAPISZ DO AUTORA © MKM 101