TRAMWAJE WARSZAWSKIE | |
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
TRASY LINII TRAMWAJOWYCH OD 19 KWIETNIA 2010r. |
Obecnie w Warszawie kursuje 25 linii tramwajowych
Jedna linia (6) jest zawieszona z powodu remontu wiaduktu w ciągu ul. Andersa.
Dwie linie (5, 17) kursują po zmienionych trasach z powodu budowy Mostu Północnego.
Jedna linia (20) jest zawieszona z powodu prac przy budowie trasy S-8 Konotopa-Powązkowska.
Dwie linie (14 i 36) są zawieszone, a cztery linie (4, 10, 18 i 44) kursują po zmienionych trasach z powodu remontu torowiska na ul. Puławskiej.
Jedna linia (16) kursuje po zmienionej trasie z powodu prac przy przebudowie wiaduktu nad ul. Jagiellońską.
Jedna linia (41) kursuje po zmienionej trasie z powodów bliżej nieokreślonych.
Jedna linia (44) z zakresu numeracyjnego linii okresowych jest obecnie linią stałą.
linia | trasa | częstotliwość (szczyt/poza szczytem/święto) |
1 | ANNOPOL - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża - Starzyńskiego - most Gdański - Słomińskiego - Okopowa - Towarowa - pl. Zawiszy - Grójecka - Banacha - BANACHA | 5/7-8/7-8 min |
3 | ANNOPOL - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża - 11 Listopada - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - GOCŁAWEK | 10/15/15 min |
4 (trasa zmieniona) | BANACHA - Banacha - Grójecka - Filtrowa - Krzywickiego - Nowowiejska - Marszałkowska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - 11 Listopada - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - Annopol - ŻERAŃ WSCHODNI | 10/15/15 min |
5 (trasa zmieniona) | KOŁO - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich - Reymonta - Broniewskiego - Wólczyńska - Nocznickiego - Pstrowskiego - ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ | 10/15/15 min |
6 (zawieszona) | METRO MŁOCINY - Pstrowskiego - Marymoncka - Słowackiego - Mickiewicza - Międzyparkowa - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - Jagiellońska - Ratuszowa - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - GOCŁAWEK | --/--/-- min |
7 | OKĘCIE - al. Krakowska - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Targowa - Kijowska - al. Tysiąclecia - Kawęczyńska - KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA | 10/15/15 min |
8 | OS. GÓRCZEWSKA - Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - Skierniewicka - Kasprzaka - Prosta - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Zamoyskiego - Grochowska - WIATRACZNA | 10/15/15 min |
9 | OKĘCIE - al. Krakowska - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - Waszyngtona - Grochowska - GOCŁAWEK | 5/7-8/7-8 min |
10 (trasa zmieniona) | OS. GÓRCZEWSKA - Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - Skierniewicka - Kasprzaka - Prosta - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - Boboli - Wołoska - Woronicza - Puławska - WYŚCIGI | 10/15/15 min |
13 | KOŁO - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Kijowska - al. Tysiąclecia - Kawęczyńska - KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA | 10/10/15 min |
14 (zawieszona) | BANACHA - Banacha - Grójecka - Filtrowa - Krzywickiego - Nowowiejska - Marszałkowska - Puławska - Woronicza - Wołoska - Marynarska - SŁUŻEWIEC | --/--/-- min |
16 | ŻERAŃ FSO - Jagiellońska - Starzyńskiego - most Gdański - Słomińskiego - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - św. Boboli - Wołoska - WORONICZA | 10/15/15 min |
17 (trasa zmieniona) | TWARDOWSKA (AWF) - Marymoncka - Słowackiego - Popiełuszki - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - św. Boboli - Wołoska - Marynarska - SŁUŻEWIEC | 5/7-8/7-8 min |
18 (trasa zmieniona) | ŻERAŃ FSO - Jagiellońska - Starzyńskiego - most Gdański - Słomińskiego - Międzyparkowa - Andersa - Marszałkowska - Nowowiejska - al. Niepodległości - Rakowiecka - św. Boboli - Wołoska - Marynarska - SŁUŻEWIEC | 5/7-8/7-8 min |
20 (zawieszona) | KOŁO - Obozowa - Dywizjonu 303 - Kaliskiego - BOERNEROWO | --/--/-- min |
22 | PIASKI - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Okopowa - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Targowa - Ratuszowa - Jagiellońska - ŻERAŃ FSO | 10/15/15 min |
23 | NOWE BEMOWO - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - 11 Listopada - Stalowa - Środkowa - Wileńska - Czynszowa - CZYNSZOWA (powrót: Czynszowa - Stalowa ...) | 5/7-8/7-8 min |
24 | NOWE BEMOWO - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - Towarowa - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - Waszyngtona - Grochowska - GOCŁAWEK | 5/7-8/15 min |
25 | BANACHA - Banacha - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Targowa - 11 Listopada - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - ANNOPOL | 10/15/15 min |
26 | OS. GÓRCZEWSKA - Górczewska - Powstańców Śląskich - Połczyńska - Wolska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - WIATRACZNA | 5/7-8/7-8 min |
27 (wagony solo) | METRO MARYMONT - Słowackiego - Popiełuszki - al. Jana Pawła II - Okopowa - Wolska - CM. WOLSKI | 10/10/15 min |
28 | KOŁO - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich - Reymonta - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - Jagiellońska - Ratuszowa - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - WIATRACZNA | 10/15/15 min |
33 | METRO MŁOCINY - Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Chałubińskiego - al. Niepodległości - Rakowiecka - KIELECKA | 5/7-8/7-8 min |
35 | NOWE BEMOWO - Powstańców Śląskich - Reymonta - Broniewskiego - al. Jana Pawła II - Stawki - Andersa - Marszałkowska - Nowowiejska - Krzywickiego - Filtrowa - Grójecka - al. Krakowska - OKĘCIE | 10/10/15 min |
36 (zawieszona) | METRO MARYMONT - Słowackiego - Popiełuszki - al. Jana Pawła II - Stawki - Andersa - Marszałkowska - Puławska - METRO WILANOWSKA | --/--/-- min |
41 (okresowa) | ŻERAŃ WSCHODNI - Annopol - Rembielińska - Budowlana - Odrowąża - Starzyńskiego - most Gdański - Słomińskiego - al. Jana Pawła II - Popiełuszki - Słowackiego - METRO MARYMONT | 10/--/-- min |
44 | WYŚCIGI - Puławska - Woronicza - Wołoska - Marynarska - SŁUŻEWIEC | 10/15/15 min |
46 (okresowa) | RATUSZOWA-ZOO - Ratuszowa - Targowa - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Wolska - CM. WOLSKI | 10/--/-- min |
ROZKŁADY (STRONA ZTM) |
|